Kontakty

Provozovatel webu CNI

Naši Politici, z.s.
Jana Želivského 1846/33, 130 00 Praha
IČO: 22685359
www.nasipolitici.cz

Koordinátor projektu

Mgr. Tomáš Trenkler, DiS.
editor sociálních sítí CNI a webu Naši politici, předseda z. s.
e-mail: trenkler@nasipolitici.cz
tel: 604 367 712

Absolvent oboru Politologie v Cevro Institutu, dlouhodobý zaměstnanec protikorupční organizace Naši
Politici. Podílel se na řadě datových projektů věnovaných monitoringu kandidátek stran a hnutí v krajských, sněmovních i evropských volbách.  V rámci těchto projektů měl klíčový podíl na vytváření podrobných profilů kandidátů a spoluvytvářel analytické výstupy z těchto aktivit. Od roku 2016 předsedou zapsaného spolku.

Autoři

Mgr. Šárka Trunkatová
redaktorka CNI, spolupracovnice z. s.

Spolupráci se spolkem Naši politici započala v rámci tvorby životopisných profilů. Později se zaměřila na investigativní činnost, které se věnuje dodnes. Podílela se např. na analýze obsazování dozorčích rad státem a aktuálně pracuje na několika vlastních kauzách.

Ing. Milan Eibl
(mei)
analytik, externí spolupracovník

S organizací Naši Politici spolupracuje od roku 2013.  Zaměřuje se na problematiku čerpání veřejných prostředků ve veřejných zakázkách a rozkrývání majetkových vazeb. Podílel se na rozkrývání kauz ohledně LČR, DPP hl. m. Prahy či monitoroval kupčení s hlasy v Severních Čechách.

Mgr. Jaroslav Tauchman
(tau)
novinář, analytik, šéfredaktor protikoručpního informačního webu Nasliberec.cz

Vede informační server Nasliberec.cz, je spoluzakladatelem libereckého Krajského protikorupčního pracoviště (KPKP). V minulosti pracoval například na kauzách veřejné zakázky rekonstrukce libereckých lázní, netransparentní dotace tamního geotermálního centra či nestandardních obchodů s lukrativními pozemky na Ještědu či nestandardním okolnostem smluv s dodavatelem krajské autobusové dopravy.

Ing. Kamil Dvořák
(kd)
externí spolupracovník, datový analytik

Podílel se na datovém projektu Budování státu.cz, který jako první v České republice zpřístupnil data o výdajové struktuře státního rozpočtu v přehledné a rozklikávací formě. V současnosti se zaměřuje na datové analýzy z oblasti rozpočtového hospodaření státních institucí a organizačních složek státu.